Käimasoleva eriolukorra leevendamiseks oleme käivitanud oma piirkonna inimeste teenindamiseks Rukki e-Poe, kust saab meie kauplust külastamata interneti kaudu tellida süüa/kaupa või saata seda oma lähedastele, kelle külastamine on praegu võimatu, kuid keda soovite aidata toidu hankimisel.

Koju on võimalik tellida endale või oma lähedasele toidu- ja tööstuskaupa, mille komplekteerime 1-3 tööpäeva jooksul. Tellitub kaubale võid ise järgi tulla või toob kuller selle Sulle koju. 

Mõistame väga hästi, kui oluline on praegu hoiduda poodides käimisest ning pingutame iga päev kõvasti, et meie Rukki e-Pood töötaks tõrgeteta.

Meie e-pood täieneb iga päev kaubaga, kui Sa täna ei leia soovitud kaupa, siis kirjuta või helista meile ja me lisame selle Sinu tellimusele. Tellimusele koostamisel tekib tõrge või vajad abi – meie klienditeenindus aitab. 

Meie klienditeenindus töötab E-R kella 8-16ni. 

E-mail: pood@rukkimaja.ee või info@rukkimaja.ee

Telefonid: +372 766 9334 (küsimus kauba/kaupade kohta);

+372 523 7637 (küsimused e-tellimuse kohta/tehnilised probleemid)

Ei tea kuidas tellida e-poest? Ära muretse, meie aitame. Oleme kokku pannud juhise, kuidas tellimust teha. Juhis asub http://www.rukkimaja.ee/e-pood/kuidas-tellida/

Meie toodete valik on nähtav siin: http://www.rukkimaja.ee/tooted/